| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγής για εξοικονόμηση χώρου |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Θύρες Ethernet | 8 έως 24 θύρες |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| Αριθμός εξόδων | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Εφαρμογή | Αντλίες, Ανεμιστήρες, Συμπιεστές, Μεταφορείς |
|---|---|
| Προστασία | IP54 / IP55 / IP65 |
| Δυναμικό | 220V, 380V, 440V, 660V |
| Φάση | Τριφασικό |
| Συχνότητα | 50 Hz / 60 Hz |
| Σύνδεση επεξεργασίας | M20x1.5, G1/4, 1/4npt |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανοκίνητος κινητήρα συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα |
| Όγκος | 19/34ml/r |
| Μάρκα αντικειμένων | 100% καινούργιο |
| Φάση | Τριφασικό |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατάσταση οθόνης / DIN Rail |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Τάση εξόδου | 24V DC |