| Επίδειξη | 7 |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 10W έως 100W |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001, Πιστοποιημένο CE |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | Allen‑Bradley |
| Αριθμό μοντέλου | 2090-CSBM1DE-08AF20 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MITSUBISHI |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Διαστάσεις | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως συμπαγές για ενσωμάτωση πάνελ |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Διεπαφή δικτύου | Θύρες Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MITSUBISHI |
| Διαστάσεις | 90 x 100 x 75 mm |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Power_supply | 24 V DC |