| قدرت | بار سنگین: 3.0 کیلو وات / بار سبک: 4.0 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز AC 380V - 480V 50/60Hz |
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز |
| حالت کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری بدون سنسور |
| ظرفیت اضافه بار | بار سنگین: 150٪ برای 60s; بار سبک: 120% برای 60 ثانیه |
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| کارایی | به طور معمول 95٪ تا 98٪ |
| دسته بندی | سیستم های اتوماسیون |
| مدت گارانتی | 1 تا 3 سال |
| قیمت واقعی | بر اساس پیشنهاد |
| برنامه | پمپ، فن، کمپرسور، نوار نقاله |
|---|---|
| محافظت کردن | IP54 / IP55 / IP65 |
| ولتاژ | 220 ولت، 380 ولت، 440 ولت، 660 ولت |
| فاز | سه فاز |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| عمق | 105 |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 8A |
| نسبت دنده | 1/45.569 |
| زمان سرب | تقریباً 7 روز به طور عادی |
| مقاومت حرارتی | 0.65 ℃/w |
| قدرت | بار سنگین: 11 کیلو وات / بار سبک: 15 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز AC 380V - 480V 50/60Hz |
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز |
| حالت کنترل | V/F، ظرفیت اضافه بار بردار بدون حسگر (SVC). |
| ظرفیت اضافه بار | بار سنگین: 150٪ برای 60s; بار سبک: 120% برای 60 ثانیه |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
|---|---|
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
| رعایت استانداردهای ایمنی | IEC 61508، ISO 13849 |
| تایپ کنید | سیستم اتوماسیون |
| مقیاس پذیری | توسعه مدولار پشتیبانی می شود |
| گشتاور | 150٪ در 0.5 هرتز |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200-480 ولت متناوب |
| ظرفیت اضافه بار | 150% برای 1 دقیقه |
| ابعاد | بر اساس مدل متفاوت است |
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز |
| جزئیات بسته بندی | تکه |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | ABB |
| گشتاور | 150٪ در 0.5 هرتز |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200-480 ولت متناوب |
| ظرفیت اضافه بار | 150% برای 1 دقیقه |
| ابعاد | بر اساس مدل متفاوت است |
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز |
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| برنامه | تولید و کنترل فرآیند |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |