| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| نوع نصب | پا سوار، فلنجی |
| نوع خروجی | رله |
| تعداد کانال های خروجی | 16 |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| نوع نصب | پا سوار، فلنجی |
| نوع خروجی | رله |
| تعداد کانال های خروجی | 16 |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| نوع نصب | پا سوار، فلنجی |
| نوع خروجی | رله |
| تعداد کانال های خروجی | 16 |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| نوع نصب | پا سوار، فلنجی |
| نوع خروجی | رله |
| تعداد کانال های خروجی | 16 |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |
|---|---|
| رتبه بندی IP | IP30 تا IP67 |
| ورودی های عددی | 16 تا 64 |
| مصرف برق | بسته به مدل متفاوت است، معمولاً 5 تا 50 وات |
| سازگاری | سیستم های اسکادا، پانل های HMI |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
|---|---|
| قابلیت یکپارچه سازی | سیستم های SCADA، HMI، MES |
| رابط شبکه | پورت های اترنت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه |
| مصرف برق | 3.5 VA (AC) / 2.0 W (DC) |
| دسته بندی | سیستم های اتوماسیون |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| یکپارچه سازی | SCADA، MES Systems |
| محدوده رطوبت | 5% تا 95% غیر متراکم |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| رعایت استانداردهای ایمنی | IEC 61508، ISO 13849 |
| برنامه | پمپ، فن، کمپرسور، نوار نقاله |
|---|---|
| روش خنک کننده | TEFC (با فن کاملا محصور شده خنک می شود) |
| نوع محوطه | IP54، IP55، IP65 |
| نوع نصب | پا سوار، فلنجی |
| کارایی | IE2 به IE4 |
| عمق | 105 |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 8A |
| نسبت دنده | 1/45.569 |
| زمان سرب | تقریباً 7 روز به طور عادی |
| مقاومت حرارتی | 0.65 ℃/w |
| قدرت | بار سنگین: 11 کیلو وات / بار سبک: 15 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز AC 380V - 480V 50/60Hz |
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز |
| حالت کنترل | V/F، ظرفیت اضافه بار بردار بدون حسگر (SVC). |
| ظرفیت اضافه بار | بار سنگین: 150٪ برای 60s; بار سبک: 120% برای 60 ثانیه |