| Κωδικός Τύπου ABB | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Τύπος Προϊόντος | Μετατροπέας Συχνότητας ACS510 |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 180A |
| Τάση | 380V |
| Μέγεθος Πλαισίου | R6 |
| Κλάση IP | IP21 |
| Κινητήρας Δύο Ταχυτήτων | Όχι |
| Καθαρές Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 955 mm * 350 mm * 420 mm |
| Καθαρό Βάρος | 61 kg |
| Μεικτό Βάρος | 89.8 kg |
| Μεικτός Όγκος | 106 dm³ |
| Παγκόσμιο Εμπορικό Ψευδώνυμο | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 τεμάχιο |
| Μονάδα Πώλησης | τεμάχιο |
| Μονάδες Επιπέδου 1 Συσκευασίας | 1 κιβώτιο |
| Κατόπιν Παραγγελίας | Όχι |
| Μόνο Προσφορά | Όχι |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός CN8 | 85044040 |
| Αριθμός Τελωνειακού Δασμολογίου | 85044099 |
| Κωδικός HS | 850440 - Μετασχηματιστές ηλεκτρικοί, μετατροπείς στατικοί και πηνία |
| UNSPSC | 39122001 |
| Κατηγορία WEEE | Το προϊόν δεν εμπίπτει στο πεδίο εφαρμογής της Οδηγίας WEEE |
| WEEE B2C / B2B | Επιχείρηση προς Επιχείρηση |