| ABB Tipi İsimlendirme | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Ürün Türü | ACS510 frekans dönüştürücü |
| Mevcut Rating | 180A |
| Voltaj | 380V |
| Çerçeve Boyutu | R6 |
| IP sınıfı | IP21 |
| İki Hızlı Motor | - Hayır. |
| Net Boyutlar (L*W*H) | 955 mm * 350 mm * 420 mm |
| Net Ağırlık | 61 kg |
| Brüt Ağırlık | 89.8 kg |
| Brüt Hacim | 106 dm3 |
| Küresel Ticari Takma Adlar | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 parça |
| Satış Birimi. | parça |
| Paket Seviye 1 Birimler | 1 kutu |
| Siparişe göre yapılmış. | - Hayır. |
| Sadece alıntı | - Hayır. |
| Doğum Ülkesi | Çin |
| CN8 kodu | 85044040 |
| Gümrük tarifi numarası | 85044099 |
| HS kodu | 850440 - Elektrikli transformatörler, statik dönüştürücüler ve indüktörler |
| UNSPSC | 39122001 |
| WEEE kategorisi | Ürün AAEE'nin kapsamına girmiyor |
| B2C / B2B AEYEA | İşle İş |