| ABB Typeaanduiding | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Producttype | ACS510 Frequentieomvormer |
| Nominale stroom | 180A |
| Spanning | 380V |
| Framegrootte | R6 |
| IP-klasse | IP21 |
| Twee-snelheden motor | Nee |
| Netto afmetingen (L*B*H) | 955 mm * 350 mm * 420 mm |
| Netto gewicht | 61 kg |
| Brutogewicht | 89,8 kg |
| Bruto volume | 106 dm³ |
| Wereldwijde commerciële alias | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Verkoopeenheid | stuk |
| Eenheden op verpakkingsniveau 1 | 1 krat |
| Op bestelling gemaakt | Nee |
| Alleen op offerte | Nee |
| Land van herkomst | China |
| CN8 Code | 85044040 |
| Douanetariefnummer | 85044099 |
| HS-code | 850440 - Elektrische transformatoren, statische omvormers en smoorspoelen |
| UNSPSC | 39122001 |
| WEEE-categorie | Product niet binnen WEEE-bereik |
| WEEE B2C / B2B | Business To Business |