| Oznaczenie typu ABB | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Typ produktu | Przemiennik częstotliwości ACS510 |
| Prąd znamionowy | 180A |
| Napięcie | 380V |
| Rozmiar ramy | R6 |
| Klasa IP | IP21 |
| Silnik dwubiegowy | Nie |
| Wymiary netto (dł.*szer.*wys.) | 955 mm * 350 mm * 420 mm |
| Waga netto | 61 kg |
| Waga brutto | 89.8 kg |
| Objętość brutto | 106 dm³ |
| Globalny alias handlowy | ACS510-01-180A-4+0Z100 |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 sztuka |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
| Jednostki na poziomie opakowania 1 | 1 skrzynia |
| Wykonane na zamówienie | Nie |
| Tylko wycena | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod CN8 | 85044040 |
| Numer taryfy celnej | 85044099 |
| Kod HS | 850440 - Transformatory elektryczne, przetwornice statyczne i cewki |
| UNSPSC | 39122001 |
| Kategoria WEEE | Produkt poza zakresem WEEE |
| WEEE B2C / B2B | Business To Business |