| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Συχνότητα απόκρισης | Έως 2 kHz |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Συχνότητα απόκρισης | Έως 2 kHz |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| RatedCurrent | 10Α |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής |
| Ρεύμα εξόδου | 0,5Α - 50Α |