| Punkty wejściowe | 100-2 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Częstotliwość odpowiedzi | Do 2 kHz |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Punkty wejściowe | 100-2 |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Częstotliwość odpowiedzi | Do 2 kHz |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Typ mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Typ mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 |
| Metoda wyjściowa | tranzystor |
| Typ mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Prąd znamionowy | 10A |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Typ opinii | Koder, rezolwer |
| Prąd wyjściowy | 0,5A - 50A |