| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Obsługiwane moduły rozszerzeń | PRAWDA |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC |
| Nr części | 767-1501 |
| Częstotliwość odpowiedzi | 2kHz |
|---|---|
| Regulowany zakres prędkości | 1:1000 (V/C) |
| Typ sterowania | FVC |
| Nr panelu | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Metody wysyłki | DHL/FEDEX/EMS/TNT |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | zastosowanie przemysłowe |
| BARAN | 480 GB |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Napięcie wyjściowe | 0-480V |
| Aplikacja | Robotyka, maszyny CNC, urządzenia automatyki |
|---|---|
| Zakres mocy | 0,4-250 kW |
| Funkcje ochronne | Przetężenie, przepięcie, przegrzanie, zwarcie |
| Rozmiar | 2.5 |
| Warunki | Nowy, oryginalnie zapakowany, zapieczętowany |
| Częstotliwość nośna | 0,5 kHz-16 kHz |
|---|---|
| Klasa ochrony | IP20 do IP65 |
| Napięcie wejściowe | AC 110 V/220 V lub DC 24 V/48 V |
| Max częstotliwość | 500 Hz |
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V, 220/380 V, 60 V, 220 V AC |
| Typ | Element elektroniczny |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Napięcie wejściowe | 200-240 V AC |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Tryb sterowania | Pozycja/Prędkość/Moment obrotowy |
| Waga | 200 g |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Nr części | E-01D |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Czas dostawy | 5-7 DNI |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 szt |
| Nazwa handlowa | Rexroth |
| Orzecznictwo | Brand new original |
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Kontrola wektora pętli zamkniętej |
| Typ informacji zwrotnej | Enkoder, rezolwer, czujniki Halla |
| Funkcje ochrony | Przeciążenie, przepięcie, przegrzanie |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Nr części | IOP302 |
| Waga | 300 g |
| Producent | Siemensa |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |