| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Expansion_Modules_Supported | αληθής |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Μέρος Αρ | 767-1501 |
| Συχνότητα απόκρισης | 2KHz |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενο εύρος ταχύτητας | 1:1000 (V/C) |
| Τύπος ελέγχου | FVC |
| Πίνακας αρ | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Μέθοδοι Αποστολής | DHL/FedEx/EMS/TNT |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική εφαρμογή |
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τάση εξόδου | 0-480V |
| Εφαρμογή | Ρομποτική, Μηχανήματα CNC, Εξοπλισμός Αυτοματισμού |
|---|---|
| Εύρος ισχύος | 0,4-250 kw |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερένταση, υπέρταση, υπερθέρμανση, βραχυκύκλωμα |
| Μέγεθος | 2.5 |
| Συνθήκες | Νέα αυθεντική συσκευασία σφραγισμένη |
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP20 έως IP65 |
| Τάση εισόδου | AC 110V/220V ή DC 24V/48V |
| Μέγιστη συχνότητα | 500Hz |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Τύπος | Ηλεκτρονικό στοιχείο |
|---|---|
| Εγγύηση | 90 Ημέρες |
| Τάση εισόδου | 200-240V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση/ταχύτητα/ροπή |
| Βάρος | 200 g |
|---|---|
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Μέρος Αρ | Ε-01D |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | Rexroth |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Έλεγχος διανυσματικού κλειστού βρόχου |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής, Αισθητήρες Hall |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερφόρτωση, Υπερφόρτωση, Υπερθερμοκρασία |
| Μέγιστη συχνότητα | 300HZ |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Μέρος Αρ | IOP302 |
| Βάρος | 300 g |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |