| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1,2 KG |
| Συχνότητα απόκρισης | 0-2000HZ |
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
| Μέγεθος | 2.5 |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1,2 KG |
| Συχνότητα απόκρισης | 0-2000HZ |
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
| Μέγεθος | 2.5 |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1,2 KG |
| Συχνότητα απόκρισης | 0-2000HZ |
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
| Μέγεθος | 2.5 |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 1,2 KG |
| Συχνότητα απόκρισης | 0-2000HZ |
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
| Μέγεθος | 2.5 |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485, CANopen, EtherCAT |
|---|---|
| Ρεύμα αιχμής | 30α |
| Κατηγορία προστασίας | IP20 |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Εύρος ισχύος | 0,4-630 kw |
| Μοντέλο | 00.781.2354 GTO52 BLA-CMP |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Κατάσταση | 100% καινούργιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Μέθοδοι Αποστολής | DHL/FedEx/EMS/TNT |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερφόρτωση, Υπερφόρτωση, Υπερθερμοκρασία |
|---|---|
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση, ταχύτητα, ροπή |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Πακέτο | 100% πρωτότυπο πακέτο |
| Ρεύμα αιχμής | 30α |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα ή φυσική μεταφορά |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Επίπεδο Προστασίας | IP20 |
| Τύπος ελέγχου | FVC |
| Ρεύμα εξόδου | 0,5Α - 50Α |