| Τάση εισόδου | 110-240V |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Λάμψη | Οχι |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 480 GB |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση, ταχύτητα, ροπή |
| Μέρος Αρ | IOP302 |
| Χρώμα | Κανονικός |
| Διαστάσεις | 150mm X 100mm X 50mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | - |
| Συνθήκες | Νέα αυθεντική συσκευασία σφραγισμένη |
| Μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Δυνατότητα προστασίας | Εντελώς κλειστό, Αδιάβροχο |
| Βαθμολογία ισχύος | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200mm x 100mm x 150mm |
| Μοντέλο | SSDSC2KG480G801 |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής, Αισθητήρες Hall |
| Συνθήκες | 100% πρωτότυπο |
| Μέγεθος οθόνης | - |
|---|---|
| Μοντέλο | SSDSC2KG480G801 |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερφόρτωση, Υπερφόρτωση, Υπερθερμοκρασία |
| Τάση εισόδου | 110-240V |
| Πίνακας αρ | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Βαθμολογία ισχύος | 2000W |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση/ταχύτητα/ροπή |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ταχύτητας | 1:1000 (V/C) |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Εναλλασσόμενη τάση | 208-230 / 240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάσεις, Υπερτάσεις, Υπερθερμοκρασίες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485, EtherCAT |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Μέγεθος οθόνης | - |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Μοντέλο | 00.781.2354 GTO52 BLA-CMP |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Φέρουσα συχνότητα | 0,5 khz-16 khz |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής, Αισθητήρες Hall |
|---|---|
| Εύρος ισχύος | 0,4-250 kw |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Powerrating | 0,1 kW έως 15 kW |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Λιμάνι | SATA3 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α |
| Λειτουργία ελέγχου | Θέση/ταχύτητα/ροπή |