| Αριθμός τμήματος | 2094-BM02-S |
|---|---|
| Ετικέτα | Άλεν-Μπράντλεϊ |
| Σειρά προϊόντων | Κινέτικς 6000 |
| Τύπος μονάδας | Ενσωματωμένη μονάδα άξονα |
| Διορισμένο ρεύμα μετατροπέα | 15Α |
| Η τάση εισόδου (3 φάσεις) | 360-480V εναλλακτικός |
| Η τάση του συνεχούς λεωφορείου (ονομαστική) | 650V συνεχής |
| Η τάση συνεχούς ρεύματος του λεωφορείου | 840V συνεχής |
| Συνεχή ρεύμα εξόδου (RMS) | 10.3Α |
| Συνεχή ρεύμα εξόδου (0-πίκ) | 14.6Α |
| Πύργο μέγιστης ισχύος | 25.8Α |
| Συνεχή ισχύς | 6.6kW |
| Αποτελεσματικότητα | 98% |
| Εσωτερική αντίσταση ρύθμισης | 115Ω |
| Εσωτερική ισχύς διακόπτη (συνεχής) | 50W |
| Εσωτερική ισχύς διακόπτη (φραγίδα) | 5.6kW |
| Συχνότητα PWM | 4kHz |
| Διάμετρος ζώνης κυκλώματος ταχύτητας | 500 Hz |
| Τρέχον εύρος ζώνης βρόχου | 1300 Hz |
| Κατηγορία βραχυκυκλώματος | 200000A RMS Συμμετρική |
| Αποσύνθεση θερμότητας | 93W |
| ρεύμα πέδησης | 1/3A |
| Δυνατότητα | 270 μF |
| Αντίσταση | 25Ω |
| Αξιολόγηση ασφάλειας (SIL) | SIL 3 |
| Επίπεδο επιδόσεων ασφάλειας (PL) | Επικεφαλής |
| Κατηγορία ασφάλειας | Κατηγορία 3 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΣΕΡΚΟΣ III |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0~50°C |
| Σχετική υγρασία | 5~95% RH (μη συμπυκνωτικό) |
| Υψόμετρο λειτουργίας (χωρίς μείωση) | ≤ 1000m |
| Βάρος | 2.54kg (5.6lbs) |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με πίνακα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ασφαλής απενεργοποίηση ροπής (STO) · Πολυάξιο έλεγχο με σερβοκόλληση· Συμπίεση σχεδιασμού· Αναγεννητική πέδηση |
| Κατάσταση | Αποσύρθηκε από τον κατασκευαστή |
| Αντικαταστατικό μοντέλο | 2198-D032-ERS3 |
| Πεδίο συχνότητας εισόδου | 47~63Hz (50/60Hz Nom) |
| Συνήθη DC Bus | - Ναι, ναι. |
| Κανόνας υποβάθμισης υψόμετρου | Μείωση κατά 1% ανά 100 m πάνω από 1000 m |
| Κατηγορία δονήσεων | 5-55Hz@0,35mm; 55-500Hz@2,0g |