| Bölüm Numarası | 2094-BM02-S |
|---|---|
| Marka | Allen Bradley |
| Ürün Serisi | Kinetix 6000 |
| Modül Türü | Entegre Eksen Modülü |
| Değiştiricinin nominal akımı | 15A |
| Giriş Voltajı (3 fazlı) | 360-480V AC |
| DC otobüs voltajı (Nominel) | 650V DC |
| DC otobüs voltajı (Pik) | 840V DC |
| Sürekli çıkış akımı (RMS) | 10.3A |
| Sürekli çıkış akımı (0-Pik) | 14.6A |
| En yüksek çıkış akımı | 25.8A |
| Sürekli güç çıkışı | 6.6kW |
| Verimlilik | % 98 |
| İç Shunt Direnci | 115Ω |
| İç Shunt Gücü (Sürekli) | 50W |
| İç Shunt Gücü (Pek) | 5.6kW |
| PWM Frekansı | 4kHz |
| Hız döngüsü bant genişliği | 500Hz |
| Mevcut döngü bant genişliği | 1300Hz |
| Kısa devre derecelendirme | 200000A RMS Simetrik |
| Isı dağılımı | 93W |
| Fren akımı | 1/3A |
| Kapasite | 270μF |
| Direniş | 25Ω |
| Güvenlik derecesi (SIL) | SIL 3 |
| Güvenlik Performansı Seviyesi (PL) | PL e |
| Güvenlik kategorisi | Kategori 3 |
| İletişim Protokolü | SERCOS III |
| Çalışma sıcaklığı | 0~50°C |
| Nitelikli Nemlilik | 5 ~ 95% RH (Kondanslanmayan) |
| Uygulama Yüksekliği (Ayrıtma Yok) | ≤ 1000m |
| Ağırlık | 2.54kg (5.6lbs) |
| Montaj Tipi | Panel Montajı |
| Temel Özellikler | Güvenli Tork-Off (STO); Çok Eksenli Servo Kontrolü; Kompakt Tasarım; Regeneratif Frenleme |
| Durum | Üretici tarafından durduruldu |
| Değiştirme Modeli | 2198-D032-ERS3 |
| Girdi Frekansı Arası | 47~63Hz (50/60Hz Nom) |
| Ortak DC otobüs kapasitesi | - Evet. |
| Yüksekliği düşürme kuralı | 1000 metre üzerinde 100 metre başına %1 oranında indirim |
| Titreme derecesi | 5-55Hz@0.35mm; 55-500Hz@2.0g |