| Numer części | 2094-BM02-S |
|---|---|
| Marka | Allen-Bradley |
| Seria produktów | Kinetix 6000 |
| Rodzaj modułu | Zintegrowany moduł osi |
| Prąd znamionowy inwertera | 15A |
| Napięcie wejściowe (3-fazowe) | 360-480V prądem przenośnym |
| napięcie prądu prądu stałego (nazywne) | 650 V prądu stałego |
| napięcie prądu prądu stałego (szczyt) | 840 V prądu stałego |
| Prąd wyjściowy ciągły (RMS) | 10.3A |
| Prąd wyjściowy ciągły (0-szczyt) | 14.6A |
| Szczytowy prąd wyjściowy | 25.8A |
| Nieprzerwana moc wyjściowa | 60,6 kW |
| Efektywność | 98% |
| Wewnętrzny rezystor shuntowy | 115Ω |
| Siła wewnętrznego szuntu (nieprzerwana) | 50 W |
| Siła wewnętrznego szuntu (szczyt) | 50,6 kW |
| Częstotliwość PWM | 4 kHz |
| Przepustowość pętli prędkości | 500 Hz |
| Aktualna szerokość pasma pętli | 1300 Hz |
| Wskaźnik krótkoobiegu | 200000A RMS Symetryczny |
| Rozpraszanie ciepła | 93W |
| Prąd hamowania | 1/3A |
| Pojemność | 270 μF |
| Odporność | 25Ω |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa (SIL) | SIL 3 |
| Poziom skuteczności działania bezpieczeństwa (PL) | PL e |
| Kategoria bezpieczeństwa | Kategoria 3 |
| Protokół komunikacji | SERCOS III |
| Temperatura pracy | 0~50°C |
| Względna wilgotność | 5~95% RH (nie kondensujące) |
| Wysokość operacyjna (bez obniżania wysokości) | ≤ 1000 m |
| Waga | 2.54kg (5,6lbs) |
| Rodzaj montażu | Montowanie paneli |
| Kluczowe cechy | Bezpieczne wyłączenie momentu obrotowego (STO); wieloosiowe sterowanie serwo; kompaktowa konstrukcja; hamowanie regeneracyjne |
| Status | Wykluczone według producenta |
| Model zastępczy | 2198-D032-ERS3 |
| Zakres częstotliwości wejścia | 47~63Hz (50/60Hz Nom) |
| Powszechny przyczepnik prądu stałego | - Tak, proszę. |
| Zasada obniżania wysokości | 1% obniżenie na 100 m powyżej 1000 m |
| Wskaźnik wibracji | 5-55Hz@0,35mm; 55-500Hz@2,0g |