| Artikelnummer | 2094-BM02-S |
|---|---|
| Merk | Allen-Bradley |
| Productserie | Kinetix 6000 |
| Module Type | Geïntegreerde As Module |
| Nominale Inverterstroom | 15A |
| Ingangsspanning (3-Fase) | 360-480V AC |
| DC Busspanning (Nominaal) | 650V DC |
| DC Busspanning (Piek) | 840V DC |
| Continue Uitgangsstroom (RMS) | 10.3A |
| Continue Uitgangsstroom (0-Piek) | 14.6A |
| Piek Uitgangsstroom | 25.8A |
| Continue Vermogensafgifte | 6.6kW |
| Efficiëntie | 98% |
| Interne Shunt Weerstand | 115Ω |
| Interne Shunt Vermogen (Continu) | 50W |
| Interne Shunt Vermogen (Piek) | 5.6kW |
| PWM Frequentie | 4kHz |
| Snelheidslus Bandbreedte | 500Hz |
| Stroomlus Bandbreedte | 1300Hz |
| Kortsluitingsstroom | 200000A RMS Symmetrisch |
| Warmteafvoer | 93W |
| Remstroom | 1/3A |
| Capaciteit | 270µF |
| Weerstand | 25Ω |
| Veiligheidsklasse (SIL) | SIL 3 |
| Veiligheidsprestatieniveau (PL) | PL e |
| Veiligheidscategorie | Categorie 3 |
| Communicatieprotocol | SERCOS III |
| Bedrijfstemperatuur | 0~50°C |
| Relatieve Vochtigheid | 5~95% RV (Niet-condenserend) |
| Bedrijfshoogte (Geen Derating) | ≤1000m |
| Gewicht | 2.54kg (5.6lbs) |
| Montagetype | Paneelmontage |
| Belangrijkste Kenmerken | Safe Torque-Off (STO); Multi-As Servo Besturing; Compact Ontwerp; Regeneratieve Remming |
| Status | Niet meer geproduceerd door fabrikant |
| Vervangend Model | 2198-D032-ERS3 |
| Ingangsfrequentiebereik | 47~63Hz (50/60Hz Nom) |
| Gemeenschappelijke DC Bus Mogelijk | Ja |
| Hoogte Derating Regel | 1% derating per 100m boven 1000m |
| Trillingsclassificatie | 5-55Hz@0.35mm; 55-500Hz@2.0g |