| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Εξουσία | 2 |
| Αξιολόγηση IP | IP30 έως IP67 |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Εύρος συχνότητας | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Αρμονικός Μετριασμός | Επιλογές ενσωματωμένου αντιδραστήρα ή φίλτρου |
| Εύρος συχνότητας εξόδου | 0 έως 400 Hz ή υψηλότερη |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |