| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
| Güç | 2 |
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Frekans aralığı | 0 ila 400 Hz veya daha yüksek |
| Harmonik Bozulma | <%5 |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Harmonik Azaltma | Dahili reaktör veya filtre seçenekleri |
| Çıkış frekansı aralığı | 0 ila 400 Hz veya daha yüksek |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |