| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Możliwość integracji | Kompatybilny z systemami MES, ERP |
| Moc | 2 |
| Ocena IP | IP30 do IP67 |
| Protokoły komunikacyjne | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Zakres częstotliwości | 0 do 400 Hz lub więcej |
| Zniekształcenia harmoniczne | <5% |
| Wyświetlacz | Opcjonalne wskaźniki LCD lub LED |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Łagodzenie harmonicznych | Wbudowane opcje reaktora lub filtra |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 0 do 400 Hz lub więcej |
| Zakres częstotliwości | 0-400 Hz |