| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
|---|---|
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Renk | Normal |
| Asıl fiyat | Müzakere edilmiş |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | MITSUBISHI |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 220V, 380V, 480V veya 600V AC |
|---|---|
| Ürün adı | endüstriyel sensörler |
| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Yeterlik | % 98'e kadar |
|---|---|
| Çıkış voltajı | Giriş voltajına kadar değişken |
| Boyutlar | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Hızlanma/Yavaşlama Süresi | 0,1 ila 6000 saniye |
| Baypas işlevi | Manuel/Otomatik Bypass mevcut |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Görüntüleme türü | Durum ve parametre ayarları için LCD veya LED ekran |
| Modeli | CPM2A-60CDR-A |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
|---|---|
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Yeterlik | Tipik olarak %95 ila %98 |
| kategori | otomasyon sistemleri |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | MITSUBISHI |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Parça Numarası | 9907-838 |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
|---|---|
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |