| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διεπαφές επικοινωνίας | RS485, Modbus, Ethernet, Profibus (προαιρετικό) |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
|---|---|
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Powerrating | 0,5 kW έως 1000 kW |
| Υγρασία | 0-95% μη συμπύκνωση |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Αρμονική παραμόρφωση | <5% |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Τάση εξόδου | Ρυθμιζόμενο, μέχρι την τάση εισόδου |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz ή υψηλότερη |
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MITSUBISHI |
| Τάση εισόδου | Συνήθως 200-600V AC |
|---|---|
| Έλεγχος ροπής | Διαθέσιμος |
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Εύρος ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001, Πιστοποιημένο CE |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| κατηγορία | συστήματα αυτοματισμού |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UL, ROHS συμβατά |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, ISO 9001 |