| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερτάση, υπόταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα, θερμική υπερφόρτωση |
|---|---|
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% ονομαστική ροπή |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Εύρος ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |