| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Protection Features | Overvoltage, Undervoltage, Overcurrent, Short Circuit, Thermal Overload |
|---|---|
| Starting Torque | Up To 150% Rated Torque |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Power Range | 0.5 KW To 500 KW |
| Mounting Type | Wall-mounted Or Panel-mounted |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |