| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Waiting For Your News | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Input Frequency | 50Hz Or 60Hz, The Allowable Range Is 47~63Hz, And The Maximum Change Rate Is 20%/s |
| Inverter Power | 0.2kW~22kW |
| Output Frequency | 0~599Hz |
| Control Mode | Spatial Voltage Vector Control Mode (V/F), No PG Vector Control Mode (SVC) |
| Model | CS710-4T0.7GB |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T1.5GB 1.5KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T2.2GB 2.2KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T3.7GB 3.7KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T5.5GB 5.5KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T7.5GB 7.5KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |
| Model | CS710-4T11GB 11KW |
|---|---|
| Brand | INOVANCE |
| Voltage Level | Three-phase 380V (compatible With 400V Power Grid, Supports 380~480Vac Wide Input Range) |
| Series Positioning | Special-purpose High-performance Inverter For Lifting Rated Output Current: 2.1 A |
| Applicable Motor Power | 0.75 KW (three-phase Asynchronous Motor) Control Method: High-performance Asynchronous Motor Vector Control (open-loop / Closed-loop Selectable) |