| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| منتظر اخبار شما هستم | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| فرکانس ورودی | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز و حداکثر نرخ تغییر 20٪ بر ثانیه است. |
| قدرت اینورتر | 0.2 کیلو وات تا 22 کیلو وات |
| فرکانس خروجی | 0 ~ 599Hz |
| حالت کنترل | حالت کنترل بردار ولتاژ فضایی (V/F)، بدون حالت کنترل بردار PG (SVC) |
| مدل | CS710-4T0.7 گیگابایت |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T1.5GB 1.5KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T2.2GB 2.2KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T3.7GB 3.7KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T5.5GB 5.5KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T7.5GB 7.5KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |
| مدل | CS710-4T11GB 11KW |
|---|---|
| نام تجاری | بی ثباتی |
| سطح ولتاژ | سه فاز 380 ولت (سازگار با شبکه برق 400 ولت، از محدوده ورودی گسترده 380 ~ 480 ولت پشتیبانی می کند) |
| موقعیت یابی سری | اینورتر ویژه با کارایی بالا برای بلند کردن جریان خروجی نامی: 2.1 A |
| قدرت موتور قابل اجرا | 0.75 کیلووات (موتور ناهمزمان سه فاز) روش کنترل: کنترل بردار موتور ناهمزمان با کارایی بالا (حلقه باز |