| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Beschermingsfuncties | Overspanning, onderspanning, overstroom, kortsluiting, thermische overbelasting |
|---|---|
| Start koppel | Tot 150% nominaal koppel |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Vermogensbereik | 0,5 kW tot 500 kW |
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |