| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Weergavetype | LCD of LED |
| Inputvoltage (v) | AC 3PH 380~480V Nominale spanning: 380V |
|---|---|
| Spanningstransiënte schommelingen zijn toegestaan | -15%~+10% |
| Ingangsstroom (A) | Raadpleeg de tabel met nominale GD270-parameters |
| Inputfrequentie (Herz) | 50Hz of 60Hz, toegestaan bereik 47~63Hz |
| Uitgangsspanning (V) | 0~Inputspanning |
| Nominaal vermogen | 55 kW (75 pk). |
|---|---|
| Ingangsspanning | Driefasig 380-440V AC (±15%) |
| Ingangsfrequentie | 63 Hz (47-50/60 Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 115A |
| Uitgangsfrequentie | 0,1-400 Hz |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |