| Beveiligingsfuncties | Overstroom, overspanning, onderspanning, kortsluiting, thermische overbelasting |
|---|---|
| Uitgangsspanning | Variabel, tot ingangsspanning |
| Invoerfrequentie | 50/60 HZ |
| Koelmethode | Luchtgekoeld of vloeistofgekoeld |
| Sollicitatie | Pompen, ventilatoren, transportbanden, HVAC-systemen, werktuigmachines |
| Uitgangsfrequentiebereik | 0-400 Hz |
|---|---|
| Frequentiebereik | 0-400 Hz |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Zwakke stoptijd | 0,1 tot 60 seconden |
| Controlemethode | Pulsbreedte-modulatie (PWM) |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Harmonische verzachting | Ingebouwde filters of externe filters |
| Vermogensbereik | 0,5 kW tot 500 kW |
|---|---|
| Weergave | LCD- of LED-display voor status en parameters |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Versnelling/vertragingstijd | 0,1 tot 6000 seconden instelbaar |
| Start koppel | Tot 150% bij 0,5 Hz |
| Connectiviteit | Wi-Fi, Ethernet, serieel |
|---|---|
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Milieubeoordeling | IP20 tot IP65, afhankelijk van de behuizing |
| Afmetingen | Varieert per vermogen en fabrikant |
| Ingangsspanning | 200-600 V AC |
|---|---|
| Overbelastingscapaciteit | 150% geschatte Stroom 60 Seconden |
| Startstroom | Verminderde startstroom (Softstarter doorgaans 2-3 keer de nominale stroom) |
| Toepassingen | Pompen, ventilatoren, transportbanden, compressoren, HVAC-systemen |
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Wachten op uw nieuws | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50Hz of 60Hz, het toegestane bereik is 47~63Hz en de maximale veranderingssnelheid is 20%/s |
| Omvormer kracht | 0,2 kW~22 kW |
| Uitgangsfrequentie | 0~599Hz |
| Controlemodus | Ruimtelijke spanningsvectorbesturingsmodus (V/F), geen PG-vectorbesturingsmodus (SVC) |
| Frequentiebereik | 0 tot 400 Hz |
|---|---|
| Beschermingsfuncties | Overstroom, overspanning, onderspanning, overtemperatuur |
| Zwakke stoptijd | 0 tot 60 seconden instelbaar |
| Overbelastingscapaciteit | 150% geschatte Stroom 60 Seconden |
| Zwakke starttijd | 0 tot 60 seconden instelbaar |
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
|---|---|
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Weergavetype | LCD of LED |
| Geheugen | 50 kB |
|---|---|
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
| Communicatieprotocollen | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |