| Εύρος Συχνοτήτων | 0 έως 400 Hz |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Υπερένταση, Υπερτάση, Υπερτάση, Υπερθερμοκρασία |
| Χρόνος ήπιας στάσης | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% εκτιμημένο ρεύμα για 60 δευτερόλεπτα |
| Ώρα ήπιας έναρξης | Ρυθμιζόμενο από 0 έως 60 δευτερόλεπτα |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Μνήμη | 50 KB |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 HZ |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Τάση εισαγωγής (β) | AC 3PH 380~480V Ονομαστική τάση: 380V |
|---|---|
| Επιτρέπονται μεταβατικές διακυμάνσεις τάσης | -15%~+10% |
| Ρεύμα εισόδου (A) | Ανατρέξτε στον πίνακα ονομαστικών παραμέτρων GD270 |
| Συχνότητα εισαγωγής (Hz) | 50Hz ή 60Hz, επιτρεπόμενο εύρος 47~63Hz |
| Τάση εξόδου (v) | 0~Η τάση εισόδου |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |
| Περιμένω νέα σας | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Συχνότητα εισόδου | 50Hz ή 60Hz, το επιτρεπόμενο εύρος είναι 47~63Hz και ο μέγιστος ρυθμός αλλαγής είναι 20%/s |
| Μετατροπέας ισχύος | 0,2kW~22kW |
| Συχνότητα εξόδου | 0~599Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Λειτουργία διανυσματικού ελέγχου χωρικής τάσης (V/F), Λειτουργία ελέγχου διανυσμάτων χωρίς PG (SVC) |