| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
|---|---|
| Koruma Özellikleri | Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim, Aşırı Sıcaklık |
| Yumuşak durma zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 Saniye İçin %150 Nominal Akım |
| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Hafıza | 50 kB |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Giriş Voltajı (V) | AC 3PH 380~480V Nominal gerilim: 380V |
|---|---|
| Geçici voltaj dalgalanmalarına izin verilir | -%15~+%10 |
| Giriş Akımı (A) | GD270 Nominal Parametre Tablosuna bakın |
| Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz |
| Çıkış Voltajı (V) | 0~ Giriş voltajı |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |
| Haberlerinizi bekliyorum | AC 1PH 220V ~ 240V AC 3PH 220V ~ 240V AC 3PH 380V ~ 480V |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz ve maksimum değişim oranı %20/s'dir |
| İnvertör gücü | 0.2kW~22kW |
| Çıkış Frekansı | 0 ~ 599Hz |
| Kontrol modu | Uzamsal Gerilim Vektör Kontrol Modu (V/F), PG Yok Vektör Kontrol Modu (SVC) |