| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
|---|---|
| Garanti | 1-3 yıl üretici garantisi |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Başvuru | İşlem kontrolü |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Seri | MD520 Yüksek Performanslı Vektör Frekans Dönüştürücü |
|---|---|
| Nominal Güç | 0,4kW (yaklaşık 0,53 beygir gücü) |
| Uygulanabilir Motorlar | Üç fazlı asenkron / Sabit mıknatıslı senkron motorlar |
| Giriş Gerilimi | Üç fazlı AC 380V (±%15), 50/60Hz |
| Nominal giriş akımı | 1.8A |
| Nominal Güç | 90kW(120HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 180A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Çıkış Noktaları | 20 |
|---|---|
| İşlev | Giriş frekansını ve voltajını değiştirerek elektrik motorlarının hızını ve torkunu kontrol edin |
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 200-600V AC |
| Montaj tipi | Duvara monte, panele monte, zeminde duran |
| Güç derecelendirmesi | 0,5 kW ila 1000 kW (modele göre değişir) |
| Giriş Voltajı (V) | AC 3PH 380~480V Nominal gerilim: 380V |
|---|---|
| Geçici voltaj dalgalanmalarına izin verilir | -%15~+%10 |
| Giriş Akımı (A) | GD270 Nominal Parametre Tablosuna bakın |
| Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz |
| Çıkış Voltajı (V) | 0~ Giriş voltajı |
| Giriş Voltajı (V) | AC 3PH 380~480V Nominal gerilim: 380V |
|---|---|
| Geçici voltaj dalgalanmalarına izin verilir | -%15~+%10 |
| Giriş Akımı (A) | GD270 Nominal Parametre Tablosuna bakın |
| Giriş Frekansı (Hz) | 50Hz veya 60Hz, izin verilen aralık 47~63Hz |
| Çıkış Voltajı (V) | 0~ Giriş voltajı |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çıktı Sayısı | 16 Dijital Çıkış |
| Darbe direnci | 30g, 11ms |
| Bağlantı seçenekleri | Ethernet, RS-485, Kablosuz |
| Güç | 2,2kW (Ağır hizmet G) / 3kW (Hafif yük P) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0–400Hz, Üç Fazlı 0–Nominal Gerilim |
| Kontrol modu | PG'siz Vektör (SVC) / V/F / PG Vektörü (FVC) |
| Aşırı Yük Kapasitesi | %180 60'lar, %200 10'lar |
| Nominal Güç | 250kW(335HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 460A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |