| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja producenta 1-3 lata |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Aplikacja | Kontrola procesu |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Szereg | MD520 Wysokowydajny wektorowy przetwornica częstotliwości |
|---|---|
| Moc znamionowa | 0,4 kW (około 0,53 KM) |
| Stosowane silniki | Trójfazowe silniki asynchroniczne / silniki synchroniczne z magnesami trwałymi |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy prąd przemienny 380 V (±15%), 50/60 Hz |
| Znamionowy prąd wejściowy | 1.8A |
| Moc znamionowa | 90 kW (120 KM) |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 180A |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |
| Punkty wyjściowe | 20 |
|---|---|
| Funkcjonować | Kontroluj prędkość i moment obrotowy silników elektrycznych poprzez zmianę częstotliwości wejściowej |
| Napięcie wejściowe | Zwykle 200–600 V prądu przemiennego |
| Rodzaj mocowania | Do montażu na ścianie, do montażu na panelu, do montażu na podłodze |
| Moc znamionowa | 0,5 kW do 1000 kW (różni się w zależności od modelu) |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Napięcie wejściowe (V) | AC 3PH 380~480V Napięcie znamionowe: 380V |
|---|---|
| Dopuszczalne są przejściowe wahania napięcia | -15%~+10% |
| Prąd wejściowy (A) | Patrz tabela parametrów znamionowych GD270 |
| Częstotliwość wejściowa (Hz) | 50 Hz lub 60 Hz, dopuszczalny zakres 47 ~ 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe (v) | 0~Napięcie wejściowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| Opcje łączności | Ethernet, RS-485, Bezprzewodowe |
| Moc | 2,2 kW (ciężkie obciążenie G) / 3 kW (lekkie obciążenie P) |
|---|---|
| Wejście | Trójfazowe 380–480 V, 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Wyjście | 0–400 Hz, trójfazowe 0–napięcie znamionowe |
| Tryb sterowania | Wektor bez PG (SVC) / V/F / wektor PG (FVC) |
| Przeciążalność | 180% 60 s, 200% 10 s |
| Moc znamionowa | 250 kW (335 KM) |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 460A |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |