| سری | مبدل فرکانس برداری با کارایی بالا MD520 |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 0.4 کیلو وات (تقریبا 0.53 اسب بخار) |
| موتورهای قابل اجرا | موتورهای سنکرون سه فاز ناهمزمان / مغناطیس دائمی |
| ولتاژ ورودی | سه فاز AC 380V (±15%)، 50/60Hz |
| جریان ورودی دارای امتیاز | 1.8A |
| نقاط خروجی | 20 |
|---|---|
| تابع | با تغییر فرکانس و ولتاژ ورودی، سرعت و گشتاور موتورهای الکتریکی را کنترل کنید |
| ولتاژ ورودی | به طور معمول 200-600 ولت AC |
| نوع نصب | دیواری، پانلی، روی زمین |
| قدرت سنجی | 0.5 کیلو وات تا 1000 کیلووات (بر اساس مدل متفاوت است) |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 3PH 380~480V ولتاژ نامی: 380V |
|---|---|
| نوسانات گذرا ولتاژ مجاز است | -15%~+10% |
| جریان ورودی (A) | به جدول پارامترهای رتبه بندی GD270 مراجعه کنید |
| فرکانس ورودی (هرتز) | 50 هرتز یا 60 هرتز، محدوده مجاز 47 تا 63 هرتز |
| ولتاژ خروجی (V) | 0~ولتاژ ورودی |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
|---|---|
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| NumberofOutputs | 16 خروجی دیجیتال |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| گزینه های اتصال | اترنت، RS-485، بیسیم |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
|---|---|
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| NumberofOutputs | 16 خروجی دیجیتال |
| مقاومت در برابر ضربه | 30 گرم، 11 میلیثانیه |
| گزینه های اتصال | اترنت، RS-485، بیسیم |
| ولتاژ ورودی | 380V,220V,AC380V±15%,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |
|---|---|
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز، 50 هرتز/60 هرتز، 0-32000 هرتز، 0 تا 600 هرتز، 0.00-600.00 هرتز |
| تایپ کنید | اینورترهای AC-DC-AC، DC/AC، اینورتر فرکانس AC، AC، اینورتر AC به DC به AC |
| نوع خروجی | سه گانه، چندگانه |
| ولتاژ خروجی | 0-380V، AC380V±15%، AC220V، 220V/380V/440V/690Vac،220/380/460/575/690V |
| روش کنترل | کنترل V/f، کنترل برداری، وکتور بدون سنسور |
|---|---|
| نمایش | صفحه نمایش LCD یا LED با صفحه کلید |
| محدوده قدرت | 0.5 کیلو وات تا 500 کیلووات |
| ظرفیت اضافه بار | 150% برای 60 ثانیه |
| گشتاور | تا 150% در 0.5 هرتز |
| گشتاور | تا 150% در 0.5 هرتز (VFD) |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | 0-480 ولت AC |
| دمای عملیاتی | -10 تا 50 درجه سانتی گراد |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
| شروع جریان | جریان راه اندازی کاهش یافته (استارت نرم) |
| نوع نمایشگر | LCD یا LED |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | به طور معمول 200 ولت تا 600 ولت AC |
| دامنه دمای محیط | -10 تا 50 درجه سانتی گراد |
| تولید کننده | زیمنس |
| محدوده فرکانس | 0-400 هرتز |