| قدرت امتیازی | 220 کیلووات (295 اسب بخار) |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز 380-440 ولت متناوب (±15%) |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز (47-63 هرتز) |
| جریان خروجی نامی | 420A |
| فرکانس خروجی | 0.1-400 هرتز |
| ولتاژ ورودی | 380V,220V,AC380V±15%,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |
|---|---|
| فرکانس خروجی | 0-400 هرتز، 50 هرتز/60 هرتز، 0-32000 هرتز، 0 تا 600 هرتز، 0.00-600.00 هرتز |
| تایپ کنید | اینورترهای AC-DC-AC، DC/AC، اینورتر فرکانس AC، AC، اینورتر AC به DC به AC |
| نوع خروجی | سه گانه، چندگانه |
| ولتاژ خروجی | 0-380V، AC380V±15%، AC220V، 220V/380V/440V/690Vac،220/380/460/575/690V |
| قدرت امتیازی | 75 کیلو وات (100 اسب بخار) |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز 380-440 ولت متناوب (±15%) |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز (47-63 هرتز) |
| جریان خروجی نامی | 150A |
| فرکانس خروجی | 0.1-400 هرتز |
| قدرت امتیازی | 200 کیلووات (268 اسب بخار) |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | سه فاز 380-440 ولت متناوب (±15%) |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز (47-63 هرتز) |
| جریان خروجی نامی | 370A |
| فرکانس خروجی | 0.1-400 هرتز |
| روش کنترل | کنترل V/f، کنترل برداری، وکتور بدون سنسور |
|---|---|
| نمایش | صفحه نمایش LCD یا LED با صفحه کلید |
| محدوده قدرت | 0.5 کیلو وات تا 500 کیلووات |
| ظرفیت اضافه بار | 150% برای 60 ثانیه |
| گشتاور | تا 150% در 0.5 هرتز |
| گشتاور | تا 150% در 0.5 هرتز (VFD) |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | 0-480 ولت AC |
| دمای عملیاتی | -10 تا 50 درجه سانتی گراد |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
| شروع جریان | جریان راه اندازی کاهش یافته (استارت نرم) |
| نوع نمایشگر | LCD یا LED |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | به طور معمول 200 ولت تا 600 ولت AC |
| دامنه دمای محیط | -10 تا 50 درجه سانتی گراد |
| تولید کننده | زیمنس |
| محدوده فرکانس | 0-400 هرتز |
| روش ترمز | ترمز دینامیک، ترمز احیا کننده |
|---|---|
| پروتکل های ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP، CANopen |
| روش خروجی | ترانزیستور |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
| نوع نمایشگر | LCD یا LED |
| محدوده فرکانس | 0-400 هرتز |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا اجباری |
| ولتاژ ورودی | 200-480 ولت AC |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل برداری بدون سنسور |
| ویژگی های محافظت | اضافه جریان، اضافه ولتاژ، کمبود ولتاژ، دمای بیش از حد، اتصال کوتاه |
| روش کنترل | کنترل V/F، کنترل برداری، کنترل مستقیم گشتاور (DTC) |
|---|---|
| تابع | با تغییر فرکانس و ولتاژ ورودی موتور، سرعت و گشتاور موتورهای الکتریکی را کنترل کنید |
| نوع نمایشگر | نمایشگر LCD یا LED برای تنظیمات وضعیت و پارامتر |
| روش خنک کننده | هوا خنک یا مایع خنک می شود |
| پروتکل های ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP، CANopen |