| Nominal Güç | 220kW(295HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 420A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Giriş Gerilimi | 380V,220V,AC380V±15%,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |
|---|---|
| Çıkış Frekansı | 0-400HZ,50Hz/60Hz,0-32000Hz,0~600Hz,0,00-600,00Hz |
| Tip | AC-DC-AC,DC/AC İnvertörler,AC,AC frekans invertörü,AC'den DC'ye AC İnvertöre |
| Çıkış türü | Üçlü, Çoklu |
| Çıkış voltajı | 0-380V,AC380V±15%,AC220V,220V/380V/440V/690Vac,220/380/460/575/690V |
| Nominal Güç | 75kW(100HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 150A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Nominal Güç | 200kW(268HP) |
|---|---|
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380-440V AC (±%15) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz(47‑63Hz) |
| Nominal Çıkış Akımı | 370A |
| Çıkış Frekansı | 0,1‑400Hz |
| Kontrol yöntemi | V/f kontrolü, Vektör kontrolü, Sensörsüz vektör |
|---|---|
| Görüntülemek | Tuş takımlı LCD veya LED ekran |
| Güç Aralığı | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 saniye boyunca %150 |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150'ye kadar |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de (VFD) %150'ye kadar |
|---|---|
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Başlangıç Akımı | Azaltılmış başlatma akımı (Yumuşak yol verici) |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | Tipik olarak 200V ila 600V AC |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Üreticisi | Siemens |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Frenleme yöntemi | Dinamik frenleme, rejeneratif frenleme |
|---|---|
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |
| Çıktı Yöntemi | transistör |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Koruma Özellikleri | Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim, Aşırı Sıcaklık, Kısa Devre |
| Vakum pompası | V/F kontrolü, Vektör kontrolü, Doğrudan Tork Kontrolü (DTC) |
|---|---|
| İşlev | Motor giriş frekansını ve voltajını değiştirerek elektrik motorlarının hızını ve torkunu kontrol edi |
| Görüntüleme türü | Durum ve parametre ayarları için LCD veya LED ekran |
| Minimum Sipariş Miktarı | Hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, CANopen |