| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
|---|---|
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| NumberofI/O | 16 Είσοδοι / 16 Έξοδοι |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| NumberofI/O | 16 έως 128 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Προστασία | IP65 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
| Τύπος τοποθέτησης | Ράγα DIN |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Κατανάλωση ρεύματος | λιγότερο από 10w |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms έως 10 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακός, ανάλογο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |