| Μοντέλο | S7-1200 |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Μέρος Αρ | 750-466 |
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Μνήμη | 50 KB |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακό και αναλογικό |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, CANopen |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Χωρητικότητα μνήμης | Συνήθως 1KB έως 1MB |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Διαστάσεις | 90 x 60 x 75 mm |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | Allen‑Bradley |
| Αριθμό μοντέλου | 1746-P2 |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Εφαρμογή | Κατασκευή και Έλεγχος Διαδικασιών |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Τύπος επεξεργαστή | Βασισμένος σε μικροεπεξεργαστή |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |