| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Ladder Logic, δομημένο κείμενο |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Εφαρμογή | Έλεγχος διαδικασίας παραγωγής |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Επεκτασιμότητα | Υποστηρίζεται η αρθρωτή επέκταση |
| Συνδεσιμότητα | Υποστηρίζει ενσωμάτωση IoT και Cloud |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| Μέρος Αρ | Mvi56e-Mcm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Watchdog timer, Διαγνωστικά βλαβών |
| Τύπος οθόνης | Ενδείξεις LCD ή LED |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| ScanTime | Συνήθως 1 έως 10 ms |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| ExpansionCapability | Διαθέσιμη αρθρωτή επέκταση |
| βάρος | 0,5 KG |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
|---|---|
| Μνήμη_μέγεθος | 50 KB |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |