| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Hafıza | 50 kB |
| Ağırlık | 300 g |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Başvuru | Üretim Proses Kontrolü |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Ölçeklenebilirlik | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Bağlantı | IoT ve Bulut Entegrasyonunu destekler |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Görüntüleme türü | LCD veya LED göstergeler |
| Ürün adı | Programlanabilir Lojik Denetleyici |
|---|---|
| Renk | Normal |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Çıkış Türü | Röle |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray veya Panel Montajı |
| Tarama Süresi | Tipik olarak 1 ila 10 ms |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Genişleme Yeteneği | Modüler genişletme mevcut |
| ağırlık | 0,5 kg |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |