| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| G/Ç sayısı | 16 ila 128 |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| Montaj tipi | IP65 |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması |
| Güç tüketimi | 10W'tan az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Yanıt Zamanı | 1 ms ila 10 ms |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital, Analog |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| kategori | Otomasyon ve Kontrol Sistemleri |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog Çıkışlar |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Kontrol türü | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Giriş voltajı aralığı | 100-240VAC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Sertifikalar | CE, UL, ROHS |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Hafıza | 50 kB |
| Ağırlık | 300 g |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Giriş_Türü | Dijital ve Analog |