| Veiligheidsnormen | CE, UL, ROHS -compatibel |
|---|---|
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| categorie | Automatiseringsapparatuur |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Afmetingen | 200 mm x 150 mm x 100 mm |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
|---|---|
| Gewicht | 500 Gram |
| Reactietijd | 5 ms |
| Certificeringen | CE, UL, ROHS |
| NumberofI/O | 16 ingangen / 16 uitgangen |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| NumberofI/O | 16 tot 128 |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
| Montagetype | DIN-rail |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Programmeertaal | Ladderlogica, functieblokdiagram |
| Stroomverbruik | minder dan 10w |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Afmetingen | Varieert per model |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Reactietijd | 1 ms tot 10 ms |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal, Analogon |
| Montagetype | DIN-rail, paneelmontage |
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| categorie | Automatisering en besturingssystemen |