| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
|---|---|
| Waga | 500 gramów |
| Czas reagowania | 5 ms |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Liczba we/wy | 16 wejść / 16 wyjść |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Liczba we/wy | 16 do 128 |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zasilanie | 24 V DC / 110-240 V AC |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Pobór mocy | Mniej niż 10 W |
| Metoda wyjściowa | Przekaźnik |
|---|---|
| Typ części | Sysmac CPM2A |
| Typ procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Czas reagowania | mniej niż 10 ms |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Czas reagowania | 1 ms do 10 ms |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych, tekst strukturalny |
|---|---|
| Typ wejścia | Cyfrowy, analogowy |
| Rodzaj mocowania | Szyna DIN, montaż panelowy |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Typ wyjścia | Wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe, analogowe |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |