| Typ wyjścia | Wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe, analogowe |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Certyfikaty | CE, UL, Rohs |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
|---|---|
| Pamięć | 50kB |
| Waga | 300 g |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Typ_wejściowy | Cyfrowe i analogowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
|---|---|
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Czas reagowania | Mniej niż 1 ms |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Język programowania | Logika drabinkowa, tekst strukturalny |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Aplikacja | Kontrola procesu produkcyjnego |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Nazwa produktu | Automatyka sterowania przemysłowego |
| Skalowalność | Obsługiwana rozbudowa modułowa |
| Łączność | Obsługuje integrację IoT i chmury |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| montaż_typ | Szyna DIN |
|---|---|
| Nr części | MVI56E-MCM |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Funkcje bezpieczeństwa | Timer Watchdog, diagnostyka usterek |
| Typ wyświetlacza | Wskaźniki LCD lub LED |
| Nazwa produktu | Programowalny sterownik logiczny |
|---|---|
| Kolor | Normalna |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Liczba_wyjść | 10 |