| energieverbruik | 5 W |
|---|---|
| Geheugen_grootte | 50 kB |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| CPU-type | CPU 1214C |
| Uitgangstype | Relais |
| Model | S7-1200 |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Onderdeelnr | 750-466 |
| Geheugen | 50 kB |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Geheugen | 50 kB |
| Uitgangstype | Relais |
| Invoerpunten | 100-2 |
|---|---|
| Invoertype | Digitaal en analoog |
| Communicatieprotocollen | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, CANopen |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Geheugencapaciteit | Normaal gesproken 1 KB tot 1 MB |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
|---|---|
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| energieverbruik | 5 W |
| Afmetingen | 90 x 60 x 75 mm |
| Levertijd | 5-7 DAGEN |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 pc's |
| Merknaam | Allen‑Bradley |
| Modelnummer | 1746-P2 |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Uitgangstype | Relais |
| Voeding | 24V gelijkstroom / 110-240V wisselstroom |
|---|---|
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Communicatieprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Sollicitatie | Productie en procescontrole |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |