| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Τάση εξόδου | 0-480V AC |
| Τάση εισόδου | 200-480V εναλλασσόμενη |
| Ροπή εκκίνησης | Έως 150% στα 0,5 Hz |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Αντίσταση κραδασμών | 30g, 11ms |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |