| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Display Type | LCD Or LED |
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Display Type | LCD Or LED |
| Ambient Temperature Range | -10°C To 50°C |
|---|---|
| Communication Protocols | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Output Voltage | 0-480 V AC |
| Cooling Method | Forced Air Cooling |
| Display Type | LCD Or LED |
| Frequency Range | 0-400 Hz |
|---|---|
| Control Method | V/F Control, Vector Control, Sensorless Vector Control |
| Output Voltage | 0-480V AC |
| Input Voltage | 200-480V AC |
| Starting Torque | Up To 150% At 0.5 Hz |
| Productname | Programmable Logic Controller |
|---|---|
| Color | Normal |
| Supply Voltage Type | AC |
| Power_Supply | 24 V DC |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Outputvoltage | 24V DC |
| Mounting Type | DIN Rail / Panel Mount |
| Category | Automation |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Scalability | High, Supports Expansion From Small To Large Systems |
|---|---|
| Architecture | Distributed, Modular |
| Communicationprotocol | Supports Multiple Protocols (e.g., Ethernet/IP, Modbus, Profibus) |
| Alarmmanagement | Advanced Alarm And Event Management |
| Realtimecontrol | Yes, Provides Real-time Process Control |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |
| Responsetime | Less Than 1 Ms |
|---|---|
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Numberofoutputs | 16 Digital Outputs |
| Shockresistance | 30g, 11ms |
| Connectivityoptions | Ethernet, RS-485, Wireless |