| Frequentiebereik | 0-400 Hz |
|---|---|
| Controlemethode | V/F controle, Vectorcontrole, de Vectorcontrole van Sensorless |
| Uitgangsspanning | 0-480 V AC |
| Ingangsspanning | 200-480V AC |
| Start koppel | Tot 150% bij 0,5 Hz |
| Productnaam | Programmeerbare logische controller |
|---|---|
| Kleur | Normaal |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Power_supply | 24 V DC |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| categorie | Automatisering |
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| NumberofOutputs | 16 digitale uitgangen |
| Schokbestendigheid | 30 g, 11 ms |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |