| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| categorie | Automatiseringsapparatuur |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Type | Automatiseringsysteem |
| Aantal fi/O-kanalen | 16 tot 128 |
| Materiaal | Kunststof en metaal van industriële kwaliteit |
| Garantie | 1 tot 3 jaar |
|---|---|
| Uitgangspunten | 20 |
| Kleur | Normaal |
| Connectiviteitsopties | Ethernet, RS-485, draadloos |
| Netwerkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet-poorten |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Communicatieprotocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Montage | DIN-rail- of paneelmontage |
| categorie | Automatisering en besturingssystemen |
| Uitgangsspanning | 24 V gelijkstroom |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 digitale ingangen |
| Punt | 14 (8DI+6DO) |
| Besturingstype | Programmable Logic Controller (PLC), gedistribueerd besturingssysteem (DCS), SCADA |
| Schaalbaarheid | Modulaire uitbreiding ondersteund |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Ondersteunt SCADA- en HMI-software |
| Toepassingindustrie | Productie, procescontrole, robotica |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Beheerinterface | Web-GUI, SNMP, CLI |
| Omgevingstemperatuur | -35°C tot 55°C |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Netwerkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet-poorten |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
|---|---|
| Industrie | Vervaardiging |
| Stroomverbruik | minder dan 10w |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgangen |
| Kleur | Normaal |
|---|---|
| Input_spanning | 24 V DC |
| Vervaardiging | Moxa |
| Geheugen | 512 KB |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |